Wiadomości
lesisko.katolik.bielsko.pl

Piątek    27.XII.2019 r. godz. 15.00
    1. ul. Ks. Barabasza 21, 19, 25
    2. ul. Mickiewicza od nr 25 do ul. Legionów, ul. Legionów  95
    3. ul. B. Prusa wraz z budynkami 21 i 23

Sobota    28.XII.2019 r. godz. 13.00
    1. ul. Kołłątaja 3 i 5
    2. ul. Żeromskiego od nr 9 do ul. Barlickiego.
    3. ul. Barlickiego 71, 73, 46 ul. Kraszewskiego 2, 3, 7, ul. Marianki

Niedziela   29.XII.2018 r.  godz. 14.00
    1. ul. Mickiewicza 2, 4
    2. ul. Niepodległości od Starej Gminy do ul. B. Prusa.
    3. ul. Dębowa od numeru 21 od P. Wizner.

Poniedziałek   30.XII.2018 r. godz. 15.00
    1. ul. Niepodległości 16
    2. ul. Żeromskiego 11 /nowy blok/

Czwartek   2.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Studencka od ul. Słowackiego i ul. Bolesława Chrobrego.
    2. ul. Niepodległości od nr 55 do ul. Kołłątaja wraz z nr 49
    3. ul. Łukasiewicza 1 a wjazd od ul. Zabiele, ul. Zabiele, ul. Pionkowa, ul. Kraszewskiego od torów do nr 17 włącznie.

Piątek    3.I.2020 r.  godz. 15.00
    1. ul.  Niepodległości 14
    2. ul.  Dojazdowa, ul. Legionów 87 a i 89
    3. ul.  Żeromskiego 14 i 16

Sobota    4.I.2020 r.  godz. 13.00
    1. ul.  Mickiewicza 14, ul. Górnicza, ul. Drzymały.
    2. ul.  Krótka 4, ul. Braci Koźbów, ul. Wesoła, ul. Mickiewicza od nr 5 do ul. Sobieskiego /domy jednorodzinne/ ul. Klasztorna, ul. Jagiellońska 4
    3. ul. Kopcia 5 i 3

Niedziela  5.I.2020 r. godz. 14.00
    1. ul. Ks. Barabasza 23, 33, 37
    2. ul. Sienkiewicza od nr 40 do ul. Żeromskiego
    3. ul. Łukasiewicza od nr 9 i dalsze numery do 33 włącznie

Wtorek   7.I.2020 r.  godz. 15.00
    1. ul. Słowackiego od ul. Niepodległości do Apollo.
    2. ul. Barlickiego 17

Środa    8.I.2020 r.   godz. 15.00
    1. ul. Mickiewicza  12
    2. ul. Wąska od ronda do nr 45 i 44 włącznie.

Czwartek   9.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Wąska 38 /nowe mieszkania /od A do G/
    2. ul. Słowackiego od ul. Kolejowej do ul. Niepodległości, ul. Kolejowa do Kablowni.
    3. ul. Kołłątaja 10 i 12

Piątek    10.I.2020 r.  godz. 15.00
    1. ul. Słowackiego 27 i Niepodległości 7
    2. ul. B. Prusa 5
    3. ul. Niepodległości 6, ul. Wolności, ul. Towarowa 1, 2, 3 i 16

Sobota    11.I.2020 r.  godz. 13.00
    1. ul. Sobieskiego 17 i 15
    2. ul. Reymonta, ul. Sienkiewicza od ul. Słowackiego do ul. Żeromskiego
    3. ul. Ślepa.

Niedziela   12.I.2020 r. godz. 14.00
    1. ul. Mickiewicza 6 i Konopnickiej 16
    2. ul. Towarowa od Apollo
    3. ul. Towarowa od ul. Niepodległości, ul. Niepodległości 3

Poniedziałek   13.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Wąska 51  A, B, C
    2. ul. P. Skargi 1, 2, 3, 5, 7

Wtorek    14.I.2020 r.  godz. 15.00
   1. ul.  Niepodległości od ul. Kołłątaja do ul. Słowackiego

Środa   15.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Parkowa od ul. Żeromskiego

Czwartek   16.I.2020  r.   godz. 15.00
    1. ul. Wąska 51 D i E
    2. ul. Ks. Barabasza  7, 15, 9

Piątek   17.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Ks. Barabasza  14
    2. ul. Ks. Barabasza  4 i 8

Sobota   18.I.2020 r.  godz. 13.00
    1. ul. Mickiewicza 10
    2. ul. Żeromskiego 2, 6, 10, 12

Niedziela    19.I.2020 r. godz. 14.00
    1. ul. Ks.  Barabasza 11, 13, 17
    2. ul. Ks.  Barabasza 2, 6
    3. ul. Ks.  Barabasza 10, 12

Poniedziałek   20.I.2020 r.  godz. 15.00
     1.  ul. Piłsudskiego 18 /nowy blok/

Wtorek   21.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Ks. Barabasza 27 i 29

Środa   22.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. B. Prusa 1
    2. ul.  Sobieskiego od ul. Kolejowej

Czwartek   23.I.2020 r.  godz. 15.00
    1. ul. Ks. Barabasza 16 i 18
    2. ul. Kołłątaja 4, 2, 8

Piątek  24.I.2020 r.  godz. 15.00
    1.  ul. Łukasiewicza 1, 3, 5, 7, 22 blok obok ul. Wąskiej
    2.  ul. Legionów 135, ul. Szwajcarska Dolina, ul. Łukasiewicza 34, 35, 46, 40 i 42

Sobota    25.I.2020 r.  godz. 13.00
    1.  ul. Wąska 42, 53, 58, 56 i 54
    2.  ul.  Kopcia 2

Niedziela   26.I.2020 r. godz. 14.00
    1. ul.  Ks. Barabasza 31 i 35
    2. ul.  Niepodległości 2 i 4
    3. ul.  Barlickiego do Starej Gminy wraz z budynkiem nr 30

Poniedziałek   27.I.2020 r.  godz. 15.00
    1. ul. Korczaka i Krasińskiego
    2. ul. Mickiewicza 8

Wtorek  28.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul.  Wąska 40 i 51
    2. ul.  Łukasiewicza  2, 6, 8, 10

Środa  29.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Kopcia  4

Czwartek   30.I.2020 r. godz. 15.00
    1. ul. Moniuszki, Targowa, ul. Konopnickiej od ul. Kolejowej
    2. ul. Barlickiego 65, 67 w stronę Starej Gminy do nr 19

Piątek   31.I.2020 r. godz. 15.00
        1. ul. Żeromskiego 34 A  /nowy blok/

Niedziela   2.II.2020 r. godz. 14.00
Kolęda dla rodzin, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Kolędę należy zgłosić w zakrystii podając adres zamieszkania.